1-9 z 9 produktů

Venkovní tělocvičné zařízení pro malé hrdiny
Mini tělocvičny pro děti 3-9 let

Zacvičit si – není nic jednoduššího !!
Staň se malým superhrdinou !!
Trénink je hra !!
Cvičení hrou !!

Jak malé hrdiny naučit fyzické aktivitě?

Když jsme viděli velký zájem dětí o venkovní tělocvičny, napadlo nás , že bychom dětem dopřáli stejný pohyb jako dospělým. Hledali jsme proto v Evropě firmu, která tyto tělocvičné zařízení pro děti vyrábí. Jsme rádi, že Vám pro Vaše děti můžeme nabídnout kompletní program venkovních tělocvičných prvků , které jsou velikostně i dovednostně přizpůsobeny Vašim dětem ve věku 3-15 let.

Zařízení jsou navrženy tak, aby přivykla děti používat tělocvičny a podporovat jejich zdravý sportovní životní styl. Tyto zařízení jsou dokonalým doplňkem k tradičním venkovním tělocvičnám pro dospělé, do mateřských škol, do družin základních škol a na veřejná hřiště.

Zařízení jsou certifikována dle normy ČSN EN 16630:2016 pro děti od 3-15 let.

Použitím těchto zařízení můžete vylepšit fyzickou kondici Vašich dětí a změnit jejich přístup k zdravému životnímu stylu.

Proč používat tyto zařízení ? Nechte nás to vysvětlit.

ZVYKY – Umožňujeme dětem zvyknout si na cvičení v jejich volném čase a ne pouze ve škole v hodinách tělocviku.

DĚTI S NADVÁHOU – 20% školou povinných dětí má nadváhu ( výzkum z roku 2015 ) . Hlavními důvody jsou špatné stravovací návyky a nedostatek pohybu. A to umíme změnit !!

PŘÍKLADEM JSOU DOSPĚLÍ - Je nutné dětem dokázat, že venkovní aktivity jsou pro jejich růst velmi důležité. Děti napodobují správné cvičení dospělých a učí se bezpečnému chování skrz pozorování dospělých během tréninku.

TRÉNINK JE ZÁBAVA – Cvičení na zařízeních pro děti je snadné, bezpečné a zábavné. Klíčem k úspěchu je radost ze cvičení a možnost , že si děti toto cvičení oblíbí a budou ho provozovat pravidelně.

MALÝ SUPERHRDINA - Děti rychle dosáhnout větší výkonnosti, protože cvičení jsou jednoduché a intuitivní. Dítě si také buduje pozitivní sebevědomí. Pokud i rodiče ocení snahu svého dítěte, může se stát , že se Vaše dítě cítí superhrdinou.

SOUHRNNÉ INFORMACE O DĚTSKÉM FITNESS VENKOVNÍM ZAŘÍZENÍ :

  • Zařízení jsou certifikována dle ČSN EN 16630:2016 pro veřejné prostranství a pro MŠ a ZŠ pro děti 3-15 let
  • Zařízení nevyžadují bezpečnostní povrch a můžou být umístěna do trávy.
  • Dlouhá životnost je zajištěna použitím velmi kvalitních materiálů a barev.
  • Záruka na zařízení je 5 let.
  • Základní barvy zařízení jsou zelená RAL 6018 a šedá RAL 9006.
  • Konstrukce je kovová s dvojnásobným barevným krytím vypalovanými barvami. Kola jsou z vysokopevnostního molekulárního plastu HDPE odolnému proti UV záření . Nášlapy jsou z tvrzeného vlnitého hliníku.
  • Zařízení je bezpečné a bezporuchové
  • Dodací lhůta 6-8 týdnů
  • Zařízení jsou patentově chráněna.